Strona internetowa cena. Wykonanie stron na zamówienie

Projektowanie stron cennik

Chcesz się dowiedzieć, jaka jest cena za wykonanie strony internetowej na zamówienie ? Oferta na tworzenie stron internetowych skierowana jest do klientów chcących wykonać stronę www od podstaw, a także dla tych, którzy chcą dokonać aktualizacji czy modernizacji swojej strony www. Wykonujemy zarówno niewielkie strony firmowe jak i większe portale. Ostateczne ceny stron internetowych przedstawiane są klientom po analizie ich oczekiwań. Poza wykonywaniem stron www specjalizujemy się także w projektowaniu i aktualizacji portali, i innych aplikacji internetowych. Kup strone internetową na zamówienie.

RABAT - 300 zł

1299 zł - 300 zł = 999 zł + VAT

za stronę internetową do pięciu zakładek z panelem administracyjnym
działającą na komputerach i telefonach
1299 zł - 300 zł = 999 zł 

Strona internetowa cennik

999zł

+VAT

Tworzenie stron www

40zł

+VAT

Aktualizacja stron www

0zł

+VAT

Zaliczka

Budowa strony internetowej dla firm i osób prywatnych

Cena od 999zł + VAT

Zakres prac: wykonanie projektu, uruchomienie na docelowym serwerze www, wykonanie strony www, testowanie, optymalizacja pod kątem wyszukiwania, zgłoszenie do wyszukiwarki Google.

Podana koszt stron www odnosi się do strony internetowej o wielkości 5 podstron/zakładek (np. Strona główna, O firmie, Oferta, Galeria, Kontakt z formularzem).
Należy mieć na uwadze, że jeśli np. zakładka Oferta będzie podzielona na kolejne podstrony, np. dotyczące poszczególnych kategorii czy produktów lub jeśli zakładka Galeria będzie składała się z kilku osobnych podgalerii, to każda taka pozycja jest liczona jako kolejna podstrona.
W przypadku większej liczby podstron każda kolejna to koszt +100zł netto, jeśli podstron będzie dużo obniżamy tę opłatę.

Cennik tworzenia stron internetowych uwzględnia także dodatkowe opcje. Możliwe jest także wykonanie dodatkowych wersji językowych czy zakup profesjonalnych zdjęć podnoszących jakość wizualną strony www.
Wycena strony internetowej nie zawiera pozycjonowania, natomiast cennik pozycjonowania możemy przedstawić po uzgodnieniu słów kluczowych. Zajmuje się tym osoba zajmująca się wyłącznie pozycjonowaniem.

W związku z typ prosimy o wysłanie zapytania z zakładki Kontakt w celu dopasowania oferty do Państwa potrzeb i specyfiki.

Domena, hosting (serwer www, e-mail)

Cena od 49zł + VAT / rok 

Każda strona www musi mieć swój adres internetowy, czyli domenę, a także musi mieć wykupiony hosting (miejsce na serwerze www na stronę internetową oraz skrzynki e-mail). Jeśli klient posiada już domenę czy hosting wykorzystujemy go do budowy strony www. Jeśli nie zajmujemy się kupnem domeny i hostingu. W uzgodnieniu z klientem wyszukujemy wolną domenę o nazwie zbliżonej do nazwy firmy czy branży.
Usługi te wykupujemy u sprawdzonego operatora www.lh.pl (dobre ceny, szybkie serwery). Do większości stron kupujemy domenę .pl w cenie 0zł (opłata za pierwszy rok) oraz najtańszy hosting w cenie 50zł netto (za pierwszy rok). Przy porównaniu z ofertami innych operatorów proszę zwracać uwagę na ceny za przedłużenie w kolejnych latach.
Zajmujemy się wszelkimi formalnościami związanymi z wyborem i zamówieniem domeny i hostingu.

Aktualizacja strony internetowej. Jak jest wyliczana ?

Cena od 40 zł +VAT

Wykonane strony www są wyposażone w panel administracyjny pozwalający na samodzielną aktualizację. Po zakończeniu i rozliczeniu projektu klient otrzymuje instrukcję w formacie pdf. Wielu klientów z tego korzysta. Są też klienci, którzy nie mają czasu na zajmowanie się aktualizacją. Wychodząc naprzeciw takiemu zapotrzebowaniu realizowana jest przez nas także aktualizacja stron internetowych wykonanych przez nas. Klient tylko przesyła materiały. Koszt aktualizacji strony www to 40 zł netto za każdą rozpoczętą godzinę pracy (jest to minimalny jednorazowy koszt nawet jeśli aktualizacja zajmie 10 minut). Dlatego też radzimy zamiast kilku drobnych zleceń na zmiany wysyłanych np. codziennie, prosimy o wysłanie jednego zbiorczego zlecenia. Unikną wtedy Państwo niepotrzebnych kosztów.

Uaktualnienia wprowadzane są zazwyczaj w ciągu 48 godzin.
Ze względu na niewielkie kwoty, faktury za aktualizacje wystawiane są zazwyczaj raz w roku.

Przykładowe realizacje

Tania strona internetowa cena Jaki koszt ?
Strona internetowa cennik. Tania strona www

Strona internetowa cena. Ile kosztuje strona www.

Stworzenie strony internetowej składa się z poszczególnych etapów. Cennik dotyczy kosztów związanych z następującymi zadaniami:

 • Projektowanie stron internetowych 
  Koszt obejmuje instalację strony www na serwerze i tworzenie strony internetowej.
 • Dodawanie zakładek.
  Cena za przeciętną podstronę to 100 pln netto. Koszt dotyczy tekstu oraz kilku zdjęć. Na stronie zamieszczone mogą być również zdjęcia, filmy z Youtube, czy inne.
 • Galeria 
  Standardowo cena pojedynczej galerii to 100 pln. Cennik strony internetowej pozwala na tworzenie wielu galerii na osobnych zakładkach. Cena bardzo często jest ustalana po przesłaniu zdjęć. Wtedy łatwiej oszacować cenę za taką galerię. Cena zależy od liczby, rozmiaru i jakości zdjęć, gdyż często zdjęcia trzeba przeskalować, spakować, wyostrzyć w miarę możliwości.
 • Aktualności, blog
  Cennik stron internetowych obejmuje też koszt tworzenia bloga, czy systemy aktualności. Koszt wynosi 200 pln. Cennik dotyczy tworzenia strony internetowej, a także systemu przeznaczonego do zamieszczania ostatnich wpisów na stronie głównej.
 • Formularz kontaktowy
  Koszt standardowego formularza kontaktowego wynosi 0 zł. Jeżeli jednak interesuje Państwa cennik tworzenia stron internetowych z nietypowym formularzem, wówczas należy uzgodnić cenę z nami.   

Zachęcamy, by obejrzeć przykłady stron internetowych, które wykonaliśmy. Współpracujemy także z doświadczonym grafikiem, który realizuje projektowanie logo dla firm.

Wykonanie strony internetowej. Jakie są etapy budowy?

Wykonanie strony internetowej składa się z kilku podstawowych etapów i jest zależne głównie od liczny podstron oraz ilości treści, którę nalezy wprowadzic na stronę. Niemniej jednak można wyszczególnić kila etapów

1. Przyjęcie zapytania

Napoczatku klient składa zapytanie. W treści zapytania powinno znaleźć sie kilka podstawowych informacji. Przede wszystkim:

 • planowana liczba podstron,
 • informacja czy na stronie będzie jedna czy kilka galerii zdjęć
 • czy klient zamówi także logo czy moze dysponuje już swoim logotypem

2. Wycena stron internetowych 

Wycena strony www wykonywana jest na podstawie danych przedstawionych przez klienta. Im bardziej precyzyjne są dane tym dokładniejszy jest kosztorys strony. Koszt strony zależy w dużej mierze od ilości treści:

 • ile i jakie będą zakładki na stronie internetowej,
 • ilości treści na kazdej zakładce,
 • tabel,
 • zastosowanych zdjęć,
 • liczby galerii i zdjęć w każdej z nich,
 • zastosowanych wersji językowych

Klient powiniem wiedzieć ile planuje podstron, gdyż koszt strony internetowej zależy od tego.

Jeśli klient nie jest do końca zdecydowany, wtedy otrzymuje najbardziej popularną ofertę składającą się ze pięciu zakładek: strony głównej, o firmie, oferta, kontakt i do tego może być cennik czy galeria zdjęć.

3. Hosting strony internetowej

Tworzenie stron internetowych może mieć miejsce na dowolnym hostingu. Najważniejsze jest aby hosting miał wystarczająco dużo miejsce na stronę. Na wykonanie strony potrzebne jest kilkaset megabajtów pojemości serwera. Takie wymagania spełnia praktycznie kazdy hosting. Nie ma więc potrzeby ponoszenia wysokich kosztów. Wyjątkiem jest to, by planujemy mieć wiele skrzynek e-mail, wtedy potrzebna jest wieksza pojemnośc serwera.

Jeśli klient ma hosting, to stona wykonywana jest na jego serwerze. Jeśli nie, to to możemy zająć się zamówieniam. Współpracujemy z jednym z najlepszych i jednoczesnie tanich operatorów. Załatwiamy wszelkie formalności związane z zamówieniem serwera na stronę internetową. Usługi zamawiane są na dane klienta, aby to klient był właścicielem doeny i hostingu.

4. Projektowanie strony internetowej

Strona internetowa wykonywany jest bezpośrednio na docelowym serwerze. Jest to duży plus w przeciwieństwie do innych twórców stron, którzy w pierwszej kolejności wykonyją projekt graficzny strony w postaci grafik. 

Projekt strony to w pełni działające strona główna i jedna lub kilka zakładek. Po wykonaniu zaprojektowana strona przekazywana jest to oceny przez klienta. Klient przesyła uwagi i na tej podstawie wykonywany jest projekt ostateczny.

5. Zakończenie projektu. Ile kosztuje strona ostatecznie.

Po wprowadzeniu uwag klienta i zkończeniu projektu strona wstawiana jest pod decelową domenę oraz zgłaszana do wyszukiwarki Google. Po wszystkim wyliczane jest ile kosztuje strona internetowa. Jeśli zakres prac był wiekszy niz przewidywała to oferta, to wykonywana jest podsumowująca kalkulacja. Ile  to kosztuje ? Klient jest informowany w trakcie tworzenia jesli zakres prac przekracza ofertę i proszony jest o zgodę.

Na koniec klient otrzymuje fakturę VAt, a po dokonajiu przelewu dostaje komplet haseł i Instrukcję.

Przykładowe realizacje

Strona internetowa cena Kraków Warszawa Poznań Kielce
Strona internetowa cennik. Tania strona www