Tworzenie stron www cennik. Wykonanie stron na zamówienie

Chcesz się dowiedzieć, jaka jest cena za wykonanie strony internetowej na zamówienie ? Oferta na tworzenie stron internetowych skierowana jest do klientów chcących wykonać stronę www od podstaw, a także dla tych, którzy chcą dokonać aktualizacji czy modernizacji swojej strony www. Wykonujemy zarówno niewielkie strony firmowe jak i większe portale. Ostateczne ceny stron internetowych przedstawiane są klientom po analizie ich oczekiwań. Poza wykonywaniem stron www specjalizujemy się także w projektowaniu i aktualizacji portali, i innych aplikacji internetowych. Kup strone internetową na zamówienie.

Projektowanie stron internetowych cennik. Kup stronę.

Osoby, które teraz wyślą zapytanie i zamówią stronę www uzyskają rabat -300zł.

Obecnie najtańsza strona internetowa to cena:
1299-300=999zł +23%VAT

Projektowanie stron cennik

999zł

+VAT

Tworzenie stron www

40zł

+VAT

Aktualizacja stron www

0zł

+VAT

Zaliczka

Budowa strony internetowej dla firm i osób prywatnych

Cena od 999zł + VAT

Zakres prac: wykonanie projektu, uruchomienie na docelowym serwerze www, wykonanie strony www, testowanie, optymalizacja pod kątem wyszukiwania, zgłoszenie do wyszukiwarki Google.

Podana cena na tworzenie stron www odnosi się do strony internetowej o wielkości 5 podstron/zakładek (np. Strona główna, O firmie, Oferta, Galeria, Kontakt z formularzem).
Należy mieć na uwadze, że jeśli np. zakładka Oferta będzie podzielona na kolejne podstrony, np. dotyczące poszczególnych kategorii czy produktów lub jeśli zakładka Galeria będzie składała się z kilku osobnych podgalerii, to każda taka pozycja jest liczona jako kolejna podstrona.
W przypadku większej liczby podstron każda kolejna to cena +100zł netto, jeśli podstron będzie dużo obniżamy tę opłatę.

Cennik tworzenia stron internetowych uwzględnia także dodatkowe opcje. Możliwe jest także wykonanie dodatkowych wersji językowych czy zakup profesjonalnych zdjęć podnoszących jakość wizualną strony www.
Wycena strony internetowej nie zawiera pozycjonowania, natomiast cennik pozycjonowania możemy przedstawić po uzgodnieniu słów kluczowych. Zajmuje się tym osoba zajmująca się wyłącznie pozycjonowaniem.

W związku z typ prosimy o wysłanie zapytania z zakładki Kontakt w celu dopasowania oferty do Państwa potrzeb i specyfiki.

Domena, hosting (serwer www, e-mail)

Cena od 49zł + VAT / rok 

Każda strona www musi mieć swój adres internetowy, czyli domenę, a także musi mieć wykupiony hosting (miejsce na serwerze www na stronę internetową oraz skrzynki e-mail). Jeśli klient posiada już domenę czy hosting wykorzystujemy go do budowy strony www. Jeśli nie zajmujemy się kupnem domeny i hostingu. W uzgodnieniu z klientem wyszukujemy wolną domenę o nazwie zbliżonej do nazwy firmy czy branży.
Usługi te wykupujemy u sprawdzonego operatora www.lh.pl (dobre ceny, szybkie serwery). Do większości stron kupujemy domenę .pl w cenie 0zł (opłata za pierwszy rok) oraz najtańszy hosting w cenie 50zł netto (za pierwszy rok). Przy porównaniu z ofertami innych operatorów proszę zwracać uwagę na ceny za przedłużenie w kolejnych latach.
Zajmujemy się wszelkimi formalnościami związanymi z wyborem i zamówieniem domeny i hostingu.

Aktualizacja strony internetowej. Jak jest wyliczana ?

Cena od 40 zł +VAT

Wykonane strony www są wyposażone w panel administracyjny pozwalający na samodzielną aktualizację. Po zakończeniu i rozliczeniu projektu klient otrzymuje instrukcję w formacie pdf. Wielu klientów z tego korzysta. Są też klienci, którzy nie mają czasu na zajmowanie się aktualizacją. Wychodząc naprzeciw takiemu zapotrzebowaniu realizowana jest przez nas także aktualizacja stron internetowych wykonanych przez nas. Klient tylko przesyła materiały. Cena aktualizacji strony www to 40 zł netto za każdą rozpoczętą godzinę pracy (jest to minimalna jednorazowa cena nawet jeśli aktualizacja zajmie 10 minut). Dlatego też radzimy zamiast kilku drobnych zleceń na zmiany wysyłanych np. codziennie, prosimy o wysłanie jednego zbiorczego zlecenia. Unikną wtedy Państwo niepotrzebnych kosztów.

Uaktualnienia wprowadzane są zazwyczaj w ciągu 48 godzin.
Ze względu na niewielkie kwoty, faktury za aktualizacje wystawiane są zazwyczaj raz w roku.

Tworzenie stron internetowych cena

Stworzenie strony internetowej składa się z poszczególnych etapów. Cennik dotyczy kosztów związanych z następującymi zadaniami:

 • Projektowanie stron internetowych 
  Koszt obejmuje instalację strony www na serwerze i tworzenie strony internetowej.
 • Dodawanie zakładek.
  Cena za przeciętną podstronę to 100 pln netto. Koszt dotyczy tekstu oraz kilku zdjęć. Na stronie zamieszczone mogą być również zdjęcia, filmy z Youtube, czy inne.
 • Galeria 
  Standardowo cena pojedynczej galerii to 100 pln. Cennik strony internetowej pozwala na tworzenie wielu galerii na osobnych zakładkach. Cena bardzo często jest ustalana po przesłaniu zdjęć. Wtedy łatwiej oszacować cenę za taką galerię. Cena zależy od liczby, rozmiaru i jakości zdjęć, gdyż często zdjęcia trzeba przeskalować, spakować, wyostrzyć w miarę możliwości.
 • Aktualności, blog
  Cennik stron internetowych obejmuje też koszt tworzenia bloga, czy systemy aktualności. Cena wynosi 200 pln. Cennik dotyczy tworzenia strony internetowej, a także systemu przeznaczonego do zamieszczania ostatnich wpisów na stronie głównej.
 • Formularz kontaktowy
  Cena standardowego formularza kontaktowego wynosi 0 zł. Jeżeli jednak interesuje Państwa cennik tworzenia stron internetowych z nietypowym formularzem, wówczas należy uzgodnić cenę z nami.   

Zachęcamy, by obejrzeć przykłady stron internetowych, które wykonaliśmy. Współpracujemy także z doświadczonym grafikiem, który realizuje projektowanie logo dla firm.

Wykonanie strony internetowej. Jakie są etapy budowy?

Wykonanie czy modernizacja strony internetowej składa się z kilku podstawowych etapów i jest zależne głównie od liczny podstron oraz ilości treści, którę nalezy wprowadzic na stronę. Niemniej jednak można wyszczegól

1. Przyjęcie zapytania

Napoczatku klient składa zapytanie. W treści zapytania powinno znaleźć sie kilka podstawowych informacji. Przede wszystkim:

 • planowana liczba podstron,
 • informacja czy na stronie będzie jedna czy kilka galerii zdjęć
 • czy klient zamówi także logo czy moze dysponuje już swoim logotypewm