Tworzenie stron www cennik

Oferta na tworzenie stron internetowych skierowana jest do klientów chcących wykonać stronę www od podstaw, a także dla tych, którzy chcą dokonać aktualizacji czy modernizacji swojej strony www. Wykonujemy zarówno niewielkie strony firmowe jak i większe portale. Ostateczna cena tworzenia strony internetowej przedstawiana jest klientowi po analizie jego oczekiwań. Poza wykonywaniem stron www specjalizujemy się także w projektowaniu i aktualizacji portali, forów dyskusyjnych i innych aplikacji internetowych.

Budowa strony internetowej od 999zł +23% VAT, UWAGA Rabat -300zł

Osoby, które teraz wyślą zapytanie i zamówią stronę www uzyskają rabat -300zł.

Obecnie najtańsza strona internetowa to cena: 1299-300=999zł +23%VAT

Zakres prac: wykonanie projektu, uruchomienie na docelowym serwerze www, wykonanie strony www, testowanie, optymalizacja pod kątem wyszukiwania, zgłoszenie do wyszukiwarki Google.

Podana cena na tworzenie strony www odnosi się do strony internetowej o wielkości 5 podstron/zakładek (np. Strona główna, O firmie, Oferta, Galeria, Kontakt z formularzem).
Należy mieć na uwadze, że jeśli np. zakładka Oferta będzie podzielona na kolejne podstrony, np. dotyczące poszczególnych kategorii czy produktów lub jeśli zakładka Galeria będzie składała się z kilku osobnych podgalerii, to każda taka pozycja jest liczona jako kolejna podstrona.
W przypadku większej liczby podstron każda kolejna to cena +100zł netto, jeśli podstron będzie dużo obniżamy tę opłatę.

Cennik strony internetowej uwzględnia także dodatkowe opcje. Możliwe jest także wykonanie dodatkowych wersji językowych czy zakup profesjonalnych zdjęć podnoszących jakość wizualną strony www.
Cena nie zawiera pozycjonowania, natomiast cennik pozycjonowania możemy przedstawić po uzgodnieniu słów kluczowych. Zajmuje się tym osoba zajmująca sie wyłacznie pozycjonowaniem.

W związku z typ prosimy o wysłanie zapytania z zakładki Kontakt w celu dopasowania oferty do Państwa potrzeb i specyfiki.

Domena, hosting (serwer www, e-mail) od 50zł +23% VAT/rok

Każda strona www musi mieć swój adres internetowy czyli domenę, a także musi mieć wykupiony hosting (miejsce na serwerze www na stronę internetową oraz skrzynki e-mail). Jeśli klient posiada już domenę czy hosting wykorzystujemy go do budowy strony www. Jeśli nie zajmujemy się kupnem domeny i hostingu. W uzgodnieniu z klientem wyszukujemy wolną domenę o nazwie zbliżonej do nazwy firmy czy branży.
Usługi te wykupujemy u sprawdzonego operatora www.lh.pl (dobre ceny, szybkie serwery). Do większości stron kupujemy domenę .pl w cenie 0zł (opłata za pierwszy rok) oraz najtańszy hosting w cenie 50zł netto (za pierwszy rok). Przy porównaniu z ofertami innych operatorów proszę zwracać uwagę na ceny za przedłużenie w kolejnych latach.
Zajmujemy się wszelkimi formalnościami związanymi z wyborem i zamówieniem domeny i hostingu.

Aktualizacja strony internetowej 40zł +23% VAT/godzinę

Wykonane strony www są wyposażone w panel administracyjny pozwalający na samodzielną aktualizację. Po zakończeniu i rozliczeniu projektu klient otrzymuje instrukcję w formacie pdf. Wielu klientów z tego korzysta. Są też klienci, którzy nie mają czasu na zajmowanie się aktualizacją. Wychodząc na przeciw takiemu zapotrzebowaniu zajmujemy się także aktulizacją wykonanych przez nas stron www. Klient tylko przesyła materiały. Cena aktualizacji strony www to 40 zł netto za każdą rozpoczętą godzinę pracy (jest to minimalna jednorazowa cena nawet jeśli aktualizacja zajmie 10 minut). Dlatego też radzimy zamiast kilku drobnych zleceń na zmiany wysyłanych np. codziennie, prosimy o wysłanie jednego zbiorczego zlecenia. Unikną wtedy Państwo niepotrzebnych kosztów.

Uaktualnienia wprowadzane są zazwyczaj w ciągu 48 godzin.
Ze względu na niewielkie kwoty, faktury za aktualizacje wystawiane są zazwyczaj raz w roku.