+48609098258 info@intermikro.com

Moja pierwsza strona

Wspieramy nowych przedsiebiorców. Wiemy, ze mają na głowie wiele spraw, więc chcemy by nie musieli zagłębiać się w tajniki domen, serwerów, tworzenia stron internetowych dlatego tez przygotowaliśmy specjalną ofertę.

Specjalna oferta dla nowych projektów

Darmowa domena .pl lub. eu na pierwszy rok

Darmowy serwer na stronę i e-maile na pierwszy rok.

Profesjonalne skrzynki E-mail

Rabat -300 zł

Integracja z portalami społecznościowymi

Profesjonalne zdjęcia do projektu za free

Załatwiny za Ciebie wszelkie formalności – zamówimy i opłacimy dla Ciebie domenę i serwer na pierwszy rok, co oznacza, że będziesz mieć  własny adres internetowy np. mojafirma.pl. Bezpłatnie założymy dla Ciebie nawet kilka profesjonalnych e-maili np. biuro@mojafirma.pl .

Wykonany nowoczesną responsywną stronę działającą na komputerach i urządzeniach mobilnych opartą o najpopularniejszy system WordPress pozwalający na późniejszą samodzielną aktualizację strony bez znajomości programowania. W projekcie strony zastosujemy profesjonalne zdjęcia z jednego z banków grafik, z czego trzy pierwsze otrzymasz gratis.

Zintegrujemy Twoją stronę z Twoimi portalami społecznościowym, a po zakończeniu projektu dostaniesz zdjęcie profilowe i zdjęcie w tle do Facebooka lub Instagrama.

Zgłosimy stronę do wyszukiwarki Google by pojawiała się w wynikach wyszukiwania (na to na jakiej pozycji się znajdzie na ma gwarancji)

Po zakończeniu projektu samodzielnie będziesz edytować swoja stronę, a jeśli nie będziesz mieć na to ochoczy czy czasu, to zgłoś się do nas, zajmiemy się tym.