+48609098258 info@intermikro.com

Jak to działa ?

Formalności przed rozpoczęciem pracy

Domena i hosting

Każda strona internetowa musi mieć domenę czyli adres internetowy (np. www.mojafirma.pl) i hosting czyli miejsce na serwerze na stronę i ewentualną pocztę firmową. Jeśli klient ma już wykupione te usługi, to strona zostanie wykonana na jego hostingu. Jeśli nie ma, to zajmujemy się tym i wspólnie dobieramy odpowiednia domenę, np. odpowiednią dla nazwy czy działalności firmy, a następnie w imieniu klienta zamawiamy najkorzystniejszą opcję.

Gdy mamy załatwione te formalności system strony internetowej WordPress zostaje zainstalowany na hostingi i można przystąpić do projektu online.

Projekt strony internetowej

Klient powinien przygotować przynajmniej podstawowe informacje, np.

 • Dane kontaktowe – nr telefonu, e-mail, lokalizacja
 • Logo jeśli jest aby dostosować do niego kolorystykę strony,
 • Teksty informacji o firmie / oferta
 • Zdjęcia do galerii
 • Inne materiały

Praca nad projektem

Stosujemy następującą zasadę:

 1. Wykonany zostaje projekt strony www na docelowym serwerze składający się ze strony głównej i jednej lub dwóch podstron,
 2. Klient zapoznaje się z nim i podejmuje decyzję czy dane rozwiązanie wchodzi w grę. Jeśli tak, to pracujemy dalej, a jeśli nie, to kończymy współpracę bez ponoszenia kosztów.

Przez cały czas klient ma wgląd w proces tworzenie strony, dzięki czemu na bieżąco będzie można wprowadzać korekty.

Po ostatecznym wykonaniu strony i akceptacji przez klienta strona zostaje podpięta pod docelową domenę, zostaje zgłoszona do wyszukiwarki Google. Następnie zostaje wystawiona faktura, a po otrzymaniu środków klient otrzymuje komplet haseł do panelu administracyjnego.

 

Jeśli w trakcie tworzenia strony klient podejmie decyzję o zwiększeniu liczby podstron czy zakresu prac, ostateczny koszt strony wzrośnie, lecz każdorazowo klient będzie o tym informowany i pytany o akceptację.

Aktualizacja – opieka nad stroną

Nie pobieramy stałych opłat za opiekę nad stroną www. Po wykonaniu strony www klient otrzymuje hasła do panelu strony i ma możliwość samodzielnej aktualizacji / rozbudowy. Na życzenie klienta istnieje możliwość płatnej aktualizacji. Aktualne ceny znajdują się na www.intermikro.com  Rozliczenie następuje zazwyczaj raz w roku.

W szczególnych przypadkach istnieje możliwość ustalenia stałej kwoty za aktualizację strony www.

Uwagi dodatkowe

Wersje językowe

Możliwa jest rozbudowa strony o kolejne wersja językowe. Koszt strony wzrasta o odpowiedni procent

 • Drugi język +50%
 • Trzeci język +40%
 • Czwarty język +30%
 • Piąty język i kolejne +20%

Tłumaczenie dostarcza klient lub wykonywane są translatorami internetowymi.

Pozycjonowanie

Strona www jest wstępnie zoptymalizowana pod pozycjonowanie (dobranie znaczników Title, Description, H1, H2, itp).
Strona standardowo zgłaszana jest do wyszukiwarki Google. To Google decyduje po jakim czasie strona pojawi się w wynikach wyszukiwania i na jakiej pozycji.
Oferta nie obejmuje płatnego pozycjonowania.